Лампи ELECTRUM

Про КОМПАНІЮ

Живи у світлі!

Вже понад 20 років лампи та світильники ELECTRUM присутні на вітчизняному ринку світлотехніки.

ПРО ELECTRUM

Серед світлових приладів інших торгівельних марок вони зайняли нішу виробів високої якості, які реалізуються за доступними цінами. Класичні та світлодіодні лампи, вуличні та промислові світильники, прожектори, освітлювальні прилади для офісних та громадських приміщень – це та продукція, яку сьогодні в Україні знають під торговою маркою ELECTRUM. Вироби цієї марки в повній мірі відповідають вітчизняним і європейським стандартам якості та чинним технічним регламентам.

Асортимент продукції ELECTRUM формується з урахуванням результатів постійного моніторингу світового та українського ринку світлотехніки, а політика взаємин команди творців ELECTRUM з партнерами вибудовується на чіткому усвідомленні тої істини, що «шлях до успіху пролягає через взаєморозуміння». Ось чому ми завжди прагнемо бути якомога ближчими до споживачів наших виробів та послуг, шукаємо зручні для них форми співпраці.

Сьогодні, практично, в усіх областях та великих містах України працюють дилери та дистриб’ютори ELECTRUM, що мають власні склади і транспорт. До їхніх послуг наші інженери та фахівці в галузі логістики, які, при необхідності, допоможуть провести аналіз якості виробів, виконати світлотехнічні розрахунки, розробити логістику постачання продукції ELECTRUM в будь-яке місто України.

Розумне співвідношення ціни та якості, широкий асортимент, наявність складських резервів, адекватні споживчі характеристики вигідно відрізняють вироби ELECTRUM від продукції конкурентів.

Класичні та світлодіодні лампи, вуличні та промислові світильники, прожектори, освітлювальні прилади для офісних та громадських приміщень

Типи ламп які ми виробляємо

Світлодіодні лампи (LED)Світлодіодні лампи (LED)

Принципово нові електричні джерела світла, в яких використовуються потужні світловипромінюючі діоди високої ефективності. Світлодіодні лампи володіють високими технічними і споживчими характеристиками, зручні в експлуатації і можуть застосовуватися в освітлювальних приладах замість ламп розжарювання, галогенних і енергозберігаючих ламп.

Світлодіодні лампи в 10 разів ефективніше ламп розжарювання, а термін служби в 25-30 разів більш тривалий. Світловіддача в 2 рази вище, ніж у компактних люмінесцентних ламп, у тому числі енергозберігаючих, і служать вони в 2-3 рази довше. Вони, практично, не гріються, а їх конструкція міцніше будь-яких інших ламп. LED лампи мають світловіддачу до 100 лм / Вт , а їх світло якісно відтворює природні кольори (Ra> 80).

Всі світлодіодні лампи ELECTRUM оснащені стандартними цоколями, які дозволяють використовувати ці лампи в найбільш поширених світильниках для внутрішнього і зовнішнього освітлення. При підключенні ламп не потрібні додаткові пристрої (ПРА або трансформатори).

Енергозберігаючі лампиЕнергозберігаючі лампи

Це одноцокольні люмінесцентні лампи. Завдяки коомпактності їх можна використовувати у світильниках невеликих розмірів. Для компактних люмінесцентних ламп з різьбовим цоколем не потрібні спеціальні світильники з ПРА. Їх можна включати замість стандартних ламп розжарювання без заміни патрона. Оскільки при цьому досягається істотна (до 80%) економія електроенергії, компактні люмінесцентні лампи із різьбовим цоколем набули популярність як «енергозберігаючі». Термін служби цих ламп 8000-12000 годин. Використовуються вони для освітлення приміщень у світильниках і без них.

Рефлекторні лампи розжарюванняРефлекторні лампи розжарювання

Відрізняються від стандартних наявністю дзеркального рефлектора. Світловіддача в бік розповсюдження світла на 20-30% вище. Використовуються, насамперед, в так званих «точкових» врізних світильниках.

Галогенні лампиГалогенні лампи

Завдяки особливостям конструкції ці лампи розжарювання значно менші стандартних і на 20-25% яскравіші, мають термін служби 2-3 тис. годин. Світло, яке вони випромінюють дуже схоже на сонячне. Галогенні лампи можуть мати конусоподібний або сферичний рефлектор; лампи «холодного» світла (з діхроїдним рефлектором) відводять 60% тепла за межі освітленого простору. Галогенні лампи (лінійні, капсульні і рефлекторні) широко використовуються в сучасних світильниках загального і акцентного освітлення.

Люмінесцентні лампиЛюмінесцентні лампи

Досить економічні джерела світла. Їх світловіддача досягає 60 лм / Вт, а термін служби – 12 000 -15000 годин. Біле світло люмінесцентних ламп має відтінки від теплого до холодного і характеризується стандартною або хорошою передачею кольору. Люмінесцентні лампи застосовуються разом з пускорегулювальною апаратурою (ПРА), яка, зазвичай, вбудовується в світильник. Лампи загального застосування частіше використовуються для організації внутрішнього освітлення приміщень і рідше – в зовнішніх світильниках. В якості ультрафіолетових випромінювачів і джерел монохроматичного світла (червоного, жовтого, синього і зеленого) застосовуються спеціальні люмінесцентні лампи.

Газорозрядні лампи високого тиску (ЛВТ)Газорозрядні лампи високого тиску (ЛВТ)

Вельми ефективні джерела світла. Вони використовуються в прожекторах, світильниках зовнішнього освітлення і скрізь, де необхідно забезпечити дуже великий світловий потік і тривалий термін служби. Светоотдача цих ламп досягає 140 лм / Вт, а термін служби – 20-50 тис.годин. Застосовуються вони разом зі спеціальними запальними пристроями. Відносно високі витрати на придбання цих ламп цілком компенсуються їх економічністю і низькими експлуатаційними витратами. Асортимент газорозрядних ЛВТ ELECTRUM містить чотири види ламп: ртутні, ртутно-вольфрамові, натрієві та металогалогенні лампи високого тиску.

У каталозі джерел світла ELECTRUM ви відшукаєте назви та артикули виробів. Скористайтеся ним. Каталог зручно організований і дозволяє оформити замовлення на придбання ламп по інтернету.

Електричні джерела світла необхідно використовувати у світильниках, оснащених відповідними коммутаційними і пускорегулюючими пристроями. Разом з тим вони повинні бути зручні і привабливі, органічно вписуватися в інтер’єр сучасного житла або офісу. Навіть до світильників зовнішнього висвітлення пред’являються вимоги не тільки технічної, а й естетичної доцільності. Компанія ELECTRUM здатна допомогти вам вирішити і проблему вибору світильників. Зверніть увагу на відповідні розділи каталогу наших товарів.

Переваги

Чому ми кращі за конкурентів

Років на ринку світлотехніки

Бренди – можливість зробити оптимальний вибір

Тисяч годин праці LED елементів наших ламп

Тисячі одиниць продукції виробляємо на добу

Консультант ELECTRUM

    Форма зв'язку

    Top