_01_
_01_1
_01_2
_01_3

Світильник з автономним джерелом живлення TRQ Antares 1x8W AN-190

Аварійні світильники з автономним джерелом живлення використовуються в аварійних ситуаціях, коли припиняється централізоване електропостачання світильників робочого (основного) освітлення приміщень.
конструкція
Електричні компоненти (ПРА, автономне джерело живлення, клемна колодка) встановлені в порожнині корпуса світильника під відбивачем
Відбивач - панель із пластику білого кольору. На відбивачі, він же є кришкою корпусу, укріплені лампотримачі і лампи. Прозорий призматичний плафон (розсіювач) прикріплюється до корпусу за допомогою пластикових виступів з фіксаторами. Зовнішня поверхня плафона - гладка.
Ступінь захисту: IP 20

Матеріали
Корпус і відбивач: ударостійкий АВС пластик.
Розсіювач: полікарбонат
підключення
Підключення до зовнішнього джерела живлення (електромережу ~ 220В, 50 Гц) здійснюється за допомогою гвинтової клемної колодки.

Сфера застосування
У виробничих і службових приміщеннях, де управління технологічними процесами або їх виконання вимагає освітлення навіть в аварійних ситуаціях; на окремих робочих місцях, де виконання виробничих процесів або технологічних операцій не може бути перервано довільно і вимагає деякого часу для їх завершення; у всіх громадських, службових і виробничих приміщеннях, де може одночасно перебувати 100 і більше осіб; в основних проходах виробничих і службових приміщень, де працює 50 і більше осіб; в будівлях і спорудах позбавлених природного освітлення; у всіх приміщеннях, де має бути постійне загальне або місцеве освітлення, освітлення виходів і шляхів евакуації, світлове позначення пунктів надання першої медичної допомоги, засобів пожежогасіння і кнопок пожежної (аварійної) сигналізації; в кожному разі, коли існує досить висока ймовірність збоїв централізованого електропостачання.


Сфера використання:
Артикул: AN-190
Тип:
Ламп x Потужність Вт: 1х8W
Патрон: G5
Монтаж:
Корпус:
Колір: Білий
Розсіювач:
Напруга В: 220
IP: 20
Виробник: TRQ
Кількість в коробі шт: 24
Час роботы в автономном режиме 1 час
Час зарядки батареї 24 часа
Торгова марка
Джерела світла
Тип освітлення
Ступінь захисту, IP
Потужність
Очистити
Results: Show