Про компанію

Вже понад 16 років лампи та світильники ELECTRUM присутні на вітчизняному ринку світлотехніки. Серед світлових приладів інших торгівельних марок вони зайняли нішу виробів високої якості, які реалізуються за доступними цінами. Класичні та світлодіодні лампи, вуличні та промислові світильники, прожектори, освітлювальні прилади для офісних та громадських приміщень - це та продукція, яку сьогодні в Україні знають під торговою маркою ELECTRUM. Вироби цієї марки в повній мірі відповідають вітчизняним і європейським стандартам якості та чинним технічним регламентам.

Асортимент продукції ELECTRUM формується з урахуванням результатів постійного моніторингу світового та українського ринку світлотехніки, а політика взаємин команди творців ELECTRUM з партнерами вибудовується на чіткому усвідомленні тої істини, що «шлях до успіху пролягає через взаєморозуміння». Ось чому ми завжди прагнемо бути якомога ближчими до споживачів наших виробів та послуг, шукаємо зручні для них форми співпраці.

Сьогодні, практично, в усіх областях та великих містах України працюють дилери та дистриб'ютори ELECTRUM, що мають власні склади і транспорт. До їхніх послуг наші інженери та фахівці в галузі логістики, які, при необхідності, допоможуть провести аналіз якості виробів, виконати світлотехнічні розрахунки, розробити логістику постачання продукції ELECTRUM в будь-яке місто світу.

Розумне співвідношення ціни та якості, широкий асортимент, наявність складських резервів, адекватні споживчі характеристики вигідно відрізняють вироби ELECTRUM від продукції конкурентів.

ELECTRUM

Новости