Лампи світлодіодні (LED)

Критерій сортування

Світлодіодні лампи - це світлові прилади, в яких джерелом світла є світловипромінювальний діод (light emitting diode - LED). Залежно від виду світлодіодів і потужності світлодіодних ламп, вони можуть містити від одного до декількох десятків LED.

Світлодіодні лампи (LED лампи) отримали сьогодні широке поширення, як в Україні, так і в світі, завдяки своїй високій ефективності. Їх економічність в 1,5 - 2 рази вища, ніж економічність люмінесцентних ламп, і в 8 - 10 разів перевищує економічність ламп розжарювання. Це означає, що для отримання того ж рівня освітленості, яка забезпечується, наприклад, лампою розжарювання потужністю 100 Вт, потрібна LED лампа потужністю всього 10 або 12 Вт.

Крім того, якісна світлодіодна лампа має термін служби не менше 20 000 годин. Тоді як, навіть, найкраща лампа розжарювання, навряд чи, прослужить більше 1000 годин.

Світлодіодні лампи ELECTRUM - це широкий спектр світлових приладів побудованих, переважно, на базі SMD LED, тобто на базі окремих світлодіодів, виконаних у вигляді приладів поверхневого монтажу (SMD приладів). У переважній більшості LED лампи ELECTRUM оснащуються стабілізованими джерелами живлення, які розташовуються в порожнинах корпусів цих ламп. Завдяки стандартному цоколю та адаптованим розмірами, кожна LED лампа ELECTRUM може служити прямою заміною відповідної люмінесцентної лампи або лампи розжарювання. Тобто така заміна може бути реалізована за принципом: викрутив з патрона стару лампу і укрутив нову. Природно, що потужність нової LED лампи можна сміливо зменшувати в 10 разів, якщо мова йде про заміну лампи розжарювання.

Асортимент світлодіодних ламп ELECTRUM включає більше 160 типономиналов (артикулів) двадцяти різновидів цих виробів з напругою живлення: 12 В, 175 ÷ 250 В і 220 ÷ 240 В.

В тому числі, якщо мова про форму колб, це: грушоподібні (стандартні) лампи, свічкоподібні, сферичні, капсульні, грибоподібні (рефлекторні: R39, R50, R63, R80, MR16), лінійні і трубчасті (T8).

Вони мають цоколі: різьбові (Е27, Е14, Е40), штирові (G4; G9; G13; G24; GU5,3), байонетні GU10 і опорно-торцеві R7s.
Деякі з LED ламп ELECTRUM виділяються незвичайною конструкцією. Наприклад, так звані філементні лампи ELECTRUM (LC-4F) містять в прозорій скляній колбі чотири світлодіоди у вигляді вузьких пластинок. При світінні ці лампи дуже схожі на класичні лампи розжарювання і якнайкраще підходять для люстр і бра, прикрашених кришталевими стразами.

Промислові світлодіодні лампи ELECTRUM потужністю 50 Вт, мають ефективні голчасті радіатори і оснащуються цоколями Е40. Ці особливості конструкції роблять можливим застосування названих ламп в пиловологозахишених (IP65) світильниках, які широко використовуються для освітлення об'єктів промислового призначення.

LED лампи ELECTRUM, в залежності від моделі, випромінюють тепле біле (2700 К, 3000 К) або нейтральне біле світло (4000 К) з індексом передачі кольору понад 80 (Ra > 80). Вони призначені, перш за все, для освітлення інтер'єрів. Для зовнішнього освітлення їх можна застосовувати в складі світильників з відповідним ступенем захисту.

Торгова марка
Тип лампи
Форм-фактор
Цоколь
Світл. потік
Потужність
Аналог ЛОН
Колірна температура
SERIES
Очистити
Results: Show