Енергозберігаючі лампи (КЛЛ)

Критерій сортування

Енергозберігаючими лампами називаються компактні люмінесцентні лампи з нарізним цоколем. Завдяки такому цоколю і компактним розмірам ці лампи легко можуть використовуватися в традиційних світильниках (люстрах, бра, торшерах) в якості джерел світла замість класичних ламп розжарювання.

Енергозберігаючі лампи в п'ять разів ефективніші ламп розжарювання і в 10-12 разів довше служать - до 12 тис. годин. Вони можуть випромінювати біле світло різних відтінків, наприклад, тепле біле світло (2700 К), нейтральне біле (4000 К) або холодне біле світло (5000 К) при досить високому індексі передачі кольору (Ra > 80). У світлі цих ламп кольори, практично, не спотворюються, і навколишні предмети виглядають цілком природно.

Енергозберігаючі лампи складаються з чотирьох основних елементів: скляної колби (розрядної трубки) з нанесеним зсередини люмінофором, порожнистого пластмасового корпусу, нарізного цоколя і електронного пускорегулюючого пристрою (ЕПРА), який розміщується в порожнині корпуса.

Енергозберігаючі лампи ELECTRUM в залежності від моделі можуть мати спіралеподібну колбу двох типів: fullspiral і halfspiral. Колби першого типу надають лампам більш привабливий вигляд, але вони дещо втрачають в ефективності через те, що світло від першого кільця спіралі екранується склепінням корпусу. Колби другого типу менш привабливі, за те все світло, що випромінюється лампами, ефективно використовується.

Енергозберігаючі лампи ELECTRUM відрізняються між собою розмірами і цоколями. Чим більша потужність, тим більші розміри ламп. Однак, і у ламп близьких потужностей розміри теж можуть відрізняться. Тому при виборі ламп для конкретного світильника необхідно поцікавитися, чи підходять вони за розмірами.

Важливо, також, переконатися, чи відповідають цоколі обраних ламп тим патронам, якими оснащені світильники. Різьбові цоколі енергозберігаючих ламп можуть мати діаметр 14 мм, 27 мм і 40 мм. Відповідно, і позначаються вони як Е14, Е27 і Е40. Буква «Е» означає, що цоколі різьбові. Цоколями Е40 оснащуються лише такі енергозберігаючі лампи, потужність яких перевищує 60 Вт. Деякі з малопотужних енергозберігаючих ламп мають цоколь G9. Ці лампи застосовуються замість капсульних галогенних ламп у відповідних світильниках.

Енергозберігаючі лампи ELECTRUM включаються в електромережу напругою 230 В / 50 Гц безпосередньо, тобто без додаткових пристроїв. При цьому, якщо їх використовувати замість ламп розжарювання, то для отримання того ж рівня освітлення, потужність цих ламп може бути в п'ять разів менше, ніж потужність ламп розжарювання. Відповідно, в п'ять разів менше потрібно буде електроенергії, і в п'ять разів менше доведеться за неї платити. Тому в умовах постійно зростаючих тарифів на енергоносії повсюдна заміна ламп розжарювання на енергозберігаючі лампи, безумовно, вигідний захід. До того ж їх експлуатація менш клопітна. Адже вони служать значно довше класичних ламп розжарювання і перегорають раз в декілька років, а не кілька разів на рік...

Торгова марка
Тип лампи
Форм-фактор
Цоколь
Світл. потік
Потужність
Аналог ЛОН
Колірна температура
Очистити
Results: Show