Світлодіодні лампи Т8 ELECTRUM

Конструкція

Світлодіодні лампи Т8 ELECTRUM зібрані в корпусі циліндричної форми, що має дві порожнини.

Одна з них призначена для монтажу джерел світла (світлодіодних модулів) і відбивача. Друга - для електронного блоку живлення (драйвера).

Стінки корпусу з боку драйвера виготовлені з алюмінієвого сплаву, що має необхідну міцність і високу теплопровідність. Він захищає електроніку лампи від механічних пошкоджень і ефективно відводить тепло.

Світлодіодні модулі ламп щільно прилягають тильною площиною до алюмінієвих елементів корпусу і закриті з боку світлодіодів (LED) прозорим для світла напівциліндром, виготовленим з матового полікарбонату. Він одночасно і захищає світлодіоди, і пом’якшує світло.

Лампи оснащені штирьовими цоколями G13, розташованими в торцях корпусу.

Драйвери

Всі світлодіодні лампи Т8 ELECTRUM мають стабілізовані електронні IC драйвери. Тому світло цих ламп не пульсує (коефіцієнт пульсацій близький до нуля), а їх яскравість залишається незмінною в широкому діапазоні напруг живлення. Тобто світловий потік, який вони випромінюють, не змінюється навіть у тому випадку, коли напруга в електромережі падає до 150 В, або збільшується до 250 В. Крім того, ці драйвери захищають лампи від перевантажень по струму і від перегріву, не створюють акустичних і радіо перешкод.

Джерела світла

Джерелами світла в LED лампах Т8 ELECTRUM є світлодіодні модулі. Вони зібрані на друкованих платах з алюмінієвою платформою, здатною забезпечити ефективний тепловідвід і необхідну міцність. В якості світловипромінюючих елементів у цих модулях використовуються SMD LED середньої потужності. Вони зібрані паралельно-послідовно в багатоструктурні (від 40 до 240 шт.) кластери, що мають високу надійність і здатні випромінювати високі світлові потоки при відносно низькій яскравості окремих LED. Ефективність цих світлодіодів сягає 130 лм/Вт, що забезпечує, з урахуванням всіх втрат, світловіддачу ламп на рівні 90 лм / Вт.

SMD світлодіоди, які використовуються в LED лампах Т8 ELECTRUM випромінюють світло дуже високої якості, у якого індекс кольопередачі Ra > 80 і, в залежності від моделі лампи, може бути нейтральним білим (4000 К) або холодним денним (6500 К).

Надійність

Світлодіодні лампи Т8 ELECTRUM мають термін служби 30 000 годин, що в три рази більше, ніж у люмінесцентних ламп. У конструкції ламп використовуються надійні матеріали, електронні компоненти відомих брендів і світлодіоди Epistar та Sanan. Під час монтажу дискретних елементів, SMD пристроїв, а також мікросхем і LED застосовуються сучасні технології, що виключають людський фактор, з наступною перевіркою якості та надійності виробів, як на заводах-виробниках, так і в Україні, в місцевих лабораторіях.

Ці лампи можна використовувати в будь-яких світильниках, оснащених патронами G13, на заміну люмінесцентних ламп Т8. Наприклад, в растрових світильниках 4х18 Вт, або в люмінесцентних світильниках інших типів і моделей. При такій заміні в електричній схемі люмінесцентних світильників вже не потрібні пускорегулирующий апарат, тому всі його елементи (стартер, баластний дросель, компенсуючий конденсатор) слід вилучити, і підключати світлодіодні лампи безпосередньо в мережу змінного струму.

Примітка

Електронні регулятори сили світла (диммери), які застосовуються з лампами розжарювання, непридатні для використання з LED лампами Т8 ELECTRUM.

Переваги світлодіодних ламп T8 ELECTRUM:

- не містять токсичних компонентів і не вимагають спеціальної утилізації;

- в світлі, яке випромінюють лампи, відсутні ультрафіолетові промені;

- світлова ефективність 80-90 лм / Вт, що в 8-9 разів більше, ніж у ламп розжарювання, і в 1,5-2 рази вище, ніж у люмінесцентних ламп;

- термін служби 30 000 годин, що в 30 разів більше, ніж у ламп розжарювання, і в 2-3 рази - ніж у люмінесцентних ламп;

- світло ламп має індекс кольоропередачі Ra > 80 і не пульсує, що дозволяє застосовувати ці лампи навіть в житлових приміщеннях;

- біле світло ламп може мати різні відтінки, наприклад, 4000 К - нейтральний білий, або 6500 К - холодний денний, і це істотно розширює сферу їх можливого застосування;

- лампи випромінюють однаково яскраве світло при зміні напруги в електромережі від 150 до 250 В;

- для підключення ламп до електромережі не потрібні додаткові пристрої;

- форма, розміри і цоколі дозволяють використовувати ці лампи в якості прямої заміни люмінесцентних ламп у люмінесцентних світильниках;

- лампи мають високу надійність завдяки коректному підбору компонентної бази і високому рівню технології на заводах виробниках;

- у ламп привабливий зовнішній вигляд, завдяки високій якості матеріалів і відсутності схильних до корозії деталей.

Сфера застосування:

- житлові приміщення, навчальні аудиторії та дошкільні установи;

- громадські та допоміжні приміщення, торгові зали і виробничі цехи;

- приміщення тваринницьких ферм, теплиць і оранжерей;

- зовнішнє освітлення в світильниках відповідного ступеня захисту.