Адміністративно-громадські приміщення

Критерій сортування
ЛампиСвітильникиЕлектрофурнітураКомплектуючі

Світлодіодні лампи, енергозберігаючі лампи, світлодіодні світильники Electrum та ELM

Наша продукція

Асортимент світлотехніки компанії ELECTRUM, яка працює на українському ринку світлотехніки 15 років, здатен задовольнити всі ваші потреби в електричних джерелах світла. Але прочитайте коротку інформацію про їх особливості. Можливо, це дозволить вам зробити оптимальний вибір. На ринку України компанія представлена двома брендами: ELECTRUM та ELM.

ELECTRUM розрахований на покупця, якому важливо отримати якісний довговічний та надійний товар з високими світлотехнічними параметрами. Компанія інвестує кошти в основний бренд ELECTRUM, на рекламу, в різноманітні канали коммунікації та просування товару. ELM орієнтований на конкретну цільову групу покупців. Це товар середнього класу, розрахований на покупця, бажаючого отримати виріб з непоганими середніми показниками за меншу ціну. Товар ELM не рекламуєтся, що дозволяє формувати більш низьку ціну продукції. ELM - товар в противагу бюджетній продукції інших компаній, має обмежений ассортимент. Це ходові позиції, переважно в колірній температурі 4000К. 

Світлодіодні лампи (LED)

Принципово нові електричні джерела світла, в яких використовуються потужні світловипромінюючі діоди високої ефективності. Світлодіодні лампи володіють високими технічними і споживчими характеристиками, зручні в експлуатації і можуть застосовуватися в освітлювальних приладах замість ламп розжарювання, галогенних і енергозберігаючих ламп.

Світлодіодні лампи в 10 разів ефективніше ламп розжарювання, а термін служби в 25-30 разів більш тривалий. Світловіддача в 2 рази вище, ніж у компактних люмінесцентних ламп, у тому числі енергозберігаючих, і служать вони в 2-3 рази довше. Вони, практично, не гріються, а їх конструкція міцніше будь-яких інших ламп. LED лампи мають світловіддачу до 100 лм / Вт , а їх світло якісно відтворює природні кольори (Ra> 80).

Всі світлодіодні лампи ELECTRUM оснащені стандартними цоколями, які дозволяють використовувати ці лампи в найбільш поширених світильниках для внутрішнього і зовнішнього освітлення. При підключенні ламп не потрібні додаткові пристрої (ПРА або трансформатори).

Енергозберігаючі лампи
Це одноцокольні люмінесцентні лампи. Завдяки коомпактності їх можна використовувати у світильниках невеликих розмірів. Для компактних люмінесцентних ламп з різьбовим цоколем не потрібні спеціальні світильники з ПРА. Їх можна включати замість стандартних ламп розжарювання без заміни патрона. Оскільки при цьому досягається істотна (до 80%) економія електроенергії, компактні люмінесцентні лампи із різьбовим цоколем набули популярність як «енергозберігаючі». Термін служби цих ламп 8000-12000 годин. Використовуються вони для освітлення приміщень у світильниках і без них.

Лампи розжарювання
Досить прості, практично не потребують обслуговування, випромінюють тепле біле світло з якісним відтворенням кольору. І сьогодні ще залишаються досить розповсюдженими джерелами світла. Мають прозору або матову скляну колбу грушоподібної чи іншої форми. Термін служби близько 1000 годин, світловіддача не більше 20 лм / Вт

Рефлекторні лампи розжарювання
Відрізняються від стандартних наявністю дзеркального рефлектора. Світловіддача в бік розповсюдження світла на 20-30% вище. Використовуються, насамперед, в так званих «точкових» врізних світильниках.

Галогенні лампи
Завдяки особливостям конструкції ці лампи розжарювання значно менші стандартних і на 20-25% яскравіші, мають термін служби 2-3 тис. годин. Світло, яке вони випромінюють дуже схоже на сонячне. Галогенні лампи можуть мати конусоподібний або сферичний рефлектор; лампи «холодного» світла (з діхроїдним рефлектором) відводять 60% тепла за межі освітленого простору. Галогенні лампи (лінійні, капсульні і рефлекторні) широко використовуються в сучасних світильниках загального і акцентного освітлення.

Люмінесцентні лампи
Досить економічні джерела світла. Їх світловіддача досягає 60 лм / Вт, а термін служби - 12 000 -15000 годин. Біле світло люмінесцентних ламп має відтінки від теплого до холодного і характеризується стандартною або хорошою передачею кольору. Люмінесцентні лампи застосовуються разом з пускорегулювальною апаратурою (ПРА), яка, зазвичай, вбудовується в світильник. Лампи загального застосування частіше використовуються для організації внутрішнього освітлення приміщень і рідше - в зовнішніх світильниках. В якості ультрафіолетових випромінювачів і джерел монохроматичного світла (червоного, жовтого, синього і зеленого) застосовуються спеціальні люмінесцентні лампи.

Газорозрядні лампи високого тиску (ЛВТ)
Вельми ефективні джерела світла. Вони використовуються в прожекторах, світильниках зовнішнього освітлення і скрізь, де необхідно забезпечити дуже великий світловий потік і тривалий термін служби. Светоотдача цих ламп досягає 140 лм / Вт, а термін служби - 20-50 тис.годин. Застосовуються вони разом зі спеціальними запальними пристроями. Відносно високі витрати на придбання цих ламп цілком компенсуються їх економічністю і низькими експлуатаційними витратами. Асортимент газорозрядних ЛВТ ELECTRUM містить чотири види ламп: ртутні, ртутно-вольфрамові, натрієві та металогалогенні лампи високого тиску.

У каталозі джерел світла ELECTRUM ви відшукаєте назви та артикули виробів. Скористайтеся ним. Каталог зручно організований і дозволяє оформити замовлення на придбання ламп по інтернету.

Електричні джерела світла необхідно використовувати у світильниках, оснащених відповідними коммутаційними і пускорегулюючими пристроями. Разом з тим вони повинні бути зручні і привабливі, органічно вписуватися в інтер'єр сучасного житла або офісу. Навіть до світильників зовнішнього висвітлення пред'являються вимоги не тільки технічної, а й естетичної доцільності. Компанія ELECTRUM здатна допомогти вам вирішити і проблему вибору світильників. Зверніть увагу на відповідні розділи каталогу наших товарів.